• Ср. Лип 17th, 2024

EcoEdEU

Funded by the European Union Project: 101085524 — EcoEdEU — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Ecological education of preschool and primary school children: a European approach»

Новини

Запрошуємо до участі у конференції «Актуальні питання географічних, біологічних і хімічних наук: основні наукові проблеми та перспективи дослідження». Будемо раді Вашій участі та нашій співпраці!

Увага!!! Увага!!!Увага!!!

Розпочинається екологічний челендж «Планеті потрібна моя допомога»!!!

У час коли наша планета потерпає від масових забруднень, шкідливих викидів, у час коли з лиця Землі стираються на завжди біологічні види рослин, тварин, птахів, ми чомусь вважаємо, що нас це не стосується, на наше життя це ніяк не вплине. Ми продовжуємо бездіяльнісно спостерігати за незворотнім процесом знищення флори та фауни.

Зупинімося!

Давайте простягнемо планеті руку допомоги та спробуємо подолати байдужість до екологічних проблем! Зробіть хороший екологічний вчинок, станьте прикладом для інших.

Опублікуйте Ваше прагнення покращити екологічну ситуацію у світі у групі EcoEdEU

24 вересня між European Education and Culture Executive Agency (EACEA) та Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського було підписано грантову угоду про реалізацію проєкту «Ecological education of preschool and primary school children: a European approach» («Екологічна освіта дітей дошкільного та молодшого шкільного віку: європейський підхід») (проєкт EcoEdEU-101085524). До його реалізації долучатимуться викладачі університету, студенти, педагоги-практики тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *